Regulamin

Regulamin internetowego Portalu Edukacyjnego i Rozrywkowego www.gry-dla-dzieci.eu

1.Korzystanie z Portalu nie wymaga rejestracji od użytkownika oraz jest bezpłatne. Jedynym warunkiem korzystania z Portalu jest akceptacja przez użytkownika całości regulaminu.

2.Portal www.gry-dla-dzieci.eu przeznaczony głównie dla rodziców i dzieci. Portal ma na celu udostępnianie darmowych gier dla najmłodszych. Szczególną uwagę administratorzy portalu kładą na aspekt wychowawczy swoich działań i dokładają wszelkich starań, aby prezentowane gry wolne były od wszelkich treści uznawanych powszechnie za niewskazane dla najmłodszych użytkowników.

3.Celem istnienia Portalu jest stymulacja wszechstronnego rozwoju dziecka poprzez zabawy interaktywne oraz pomoc w wychowaniu dzieci i opiece nad nimi.

4.Do prawidłowego korzystania z Portalu wymagana jest przeglądarka internetowa z zainstalowanym programem Adobe Flash Player. W trakcie korzystania z Portalu na komputerze Użytkownika mogą być umieszczane pliki typu cookies, konieczne do prawidłowego korzystania z serwisu. Portal zastrzega sobie prawo do ich gromadzenia na własne potrzeby oraz potrzeby współpracy z firmą Google Inc. Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tym blogu. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat.

5.Wszystkie elementy graficzne jak i tekstowe zawarte na stronach w domenie www.gry-dla-dzieci.eu i subdomenach objęte są prawami autorskimi i tym samym zgodnie z nimi chronione. Ich rozpowszechnienia w jakikolwiek sposób jest zabronione bez wcześniejszego uzgodnienia z właścicielem odpowiednich praw autorskich. Jedynym dopuszczalnym wyjątkiem od tej reguły jest umieszczona w domenie i jej subdomenach zgoda na swobodne wykorzystywanie danego elementu. Wówczas korzystania z danych elementów odbywa się na osobno ustalonych warunkach. W każdym przypadku zgody na wykorzystanie poszczególnych elementów Portalu każdego korzystającego obowiązuje konieczność podania źródła pochodzenia użytego obiektu.

6.Gry z poszczególnych kategorii oraz tekst i grafika w nich występujące są objęte prawami autorskimi oraz są własnością ich twórców / producentów. Elementy graficzne zawierające loga i znaki towarowe firm są własnością tychże firm. Portal www.gry-dla-dzieci.eu nie rości sobie żadnych praw z tytułu ww podmiotów.

7.Administratorzy Portalu mają prawo zmienić warunki korzystania z serwisu w każdej chwili bez konieczności powiadomienia użytkowników. Użytkownik Portalu automatycznie akceptuje nowe warunki poprzez korzystanie z Portalu.

8.Informacje opublikowane w domenie www.gry-dla-dzieci.eu oraz subdomenach służą celom informacyjnym i żadnej z nich nie należy rozumieć, jako sugestii, iż możliwe jest uniknięcie porady lekarskiej lub innego specjalisty w przypadku zaistnienia problemów.

9.Portal zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy Użytkowników. Wszelkie komentarze uznane za: zawierające treści powszechnie przyjęte za niewskazane do odbioru dla małych dzieci; zawierających treści wulgarne, nieprzyzwoite, profanujące, gorszące lub w inny naruszające zasady obowiązujące w społeczeństwie; zawierających treści naruszające lub mogące naruszać dobra osobiste innych osób lub naruszające ich inne prawa np. autorskie; zawierających treści mające postać groźby lub inwektywy; zawierających treści naruszające prawo; zawierających treści erotyczne lub pornograficzne są bezwzględnie zabronione i będą usuwane, a Portal nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.

10.Ponadto obsługa Portalu może zablokować lub usunąć zamieszczone przez użytkowników treści, jeśli naruszają one regulamin lub minęło ponad 12 miesięcy od chwili ich zamieszczenia, a także na życzenie użytkownika, który dane treści zamieścił.

11.Właścicielem Serwisu jest: Jacek Wieczorek – kontakt: wieczorekjacek@tlen.pl